Proponujemy sprzedaż faktur na atrakcyjnych warunkach. Możemy wystawić dokumenty na usługi informatyczne, doradcze, szkoleniowe, reklamowe, budowlane oraz komputery, telefony komórkowe, paliwa płynne i materiały budowlane. Nasza oferta skierowana jest do Klientów biznesowych i indywidualnych. Pomożemy Państwu w optymalizacji większości podatków lub rozliczeniu dotacji publicznej. Oferowane przez nas dokumenty spełniają wszystkie wymogi prawne i są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i poufność transakcji. Wszystkie sprzedawane faktury są legalnie wystawiane i rzetelnie księgowane przez wystawców. Dokumenty wysyłamy pocztą elektroniczną na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów.
Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi Klienta i najkorzystniejszą ofertę optymalizacji podatkowej. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania tak szybko, jak będzie to możliwe. Czekamy na wiadomość od Państwa!

koszty@dam-koszty.org

Nasze serwery pocztowe znajdują się z dala od wścibskich oczu polskich służb. Dodatkowo sugerujemy korzystanie z zagranicznych kont pocztowych oraz szyfrowania danych.